SPAM

Tu możesz zareklamować swojego bloga. Postaram się odwiedzić każdy blog, który zostawi tu po sobie ślad, ale zapraszam również do czytania i komentowania opowiadania ;)


59 komentarzy:

 1. Byłam głupia sądząc, że odkryłam już wszystkie tajemnice. One miały mnie otaczać aż do ostatniej chwili.
  Wrogowie stawali się przyjaciółmi, a przyjaciele wrogami.
  Pomoc nadchodziło od najbardziej niespotykanych stron.
  Świat wywrócił się do góry nogami.
  I dopiero wtedy zaczęłam rozumieć.
  Nie można ufać nikomu.
  Nawet sobie.

  http://dary-bogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://memories--consume.blogspot.com

  - To była nasza ostatnia noc, Harry. Przykro mi.
  Witajcie, moi drodzy. Nazywam się Mary Jane Carter, mam pieprzone rozdwojenie jaźni i tak oto ranię wszystkich mężczyzn, którzy stają mi na drodze.
  Całkowicie świadomie.


  Zapraszam na pierwszy rozdział i liczę na Twoją szczerą opinię. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://amnesia-life.blogspot.com

  "Ciemność. Jedyne co ją w tej chwili otaczało. Nie próbowała wybrnąć na powierzchnię. Nie miała siły by walczyć. Przynajmniej nie w tej chwili.
  A może już nie ma po co walczyć? Może już umarła, nadal leżąc między kontenerami? Jednak co z tym światłem na końcu tunelu, o którym wszyscy mówią i za którym powinna podążać? Żadnego nie widziała. Nie mogła się nawet poruszyć. Nie czuła swojego ciała. Jakby go w ogóle nie miała.
  No i co z bólem? Czy po śmierci nie powinien całkowicie zniknąć? Chodzi o ból fizyczny, bo jeśli ktoś cierpi również psychicznie, nawet po śmierci ten rodzaj bólu nie zniknie. Co więcej, jeśli się z nim nie uporamy, będzie nam towarzyszył całą wieczność. O ile po śmierci coś jest. Jeśli naprawdę jest drugi świat, zwany Niebem, Czyśćcem lub Piekłem.
  Jej dotyczył pierwszy przypadek. Chociaż nie czuła swoich kończyn i nie mogła odnaleźć się w swoim ciele, czuła ból, którego źródła nie potrafiła zidentyfikować."

  Zapraszam na nowy rozdział :)
  Mam nadzieję, że ci się spodoba ^.^

  s.w.e.e.t.n.e.s.s

  OdpowiedzUsuń
 4. Z góry przepraszam za SPAMa!
  Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
  Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
  Jednak każdy ma jakiś umiar.
  Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
  (Fan Fiction na podstawie książek Ricka Riordana)
  http://life-of-heros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. * POWIADOMIENIE *
  Właśnie pojawił się nowy rozdział na moim blogu, więc serdecznie zapraszam do przeczytania :*
  http://wild-forcee.blogspot.com

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedno wydarzenie zmienia życie osiemnastoletniej Nancy Torres. Po odejściu jednej z najważniejszych osób w życiu dziewczyna popada w głęboką depresje z, której nie może wyjść. Nie radzi sobie z najprostszymi czynnościami, a jakakolwiek pomoc ze strony matki i specjalistów nie daje efektów. Wspomnienia atakują każdego dnia, a dziewczyna nie umie walczyć ze swoimi problemami. Ale ktoś kiedyś powiedział, że życie nie jest tylko podróżą do śmierci, lecz przygodą do przeżycia.

  I być może miał racje...
  Zapraszam serdecznie : http://gorzki-smak-ff.blogspot.com/
  OdpowiedzUsuń

  OdpowiedzUsuń
 7. "[...] Nie miała mu nic więcej do powiedzenia, wysłała krótką wiadomość i odłożyła telefon. Cholerny, piekielnie przystojny facet, którego tak bardzo nienawidzi.[...]"

  Zapraszam na: http://at-your-command.blogspot.com/

  A ja lecę czytać Twojego bloga, bo widziałam reklamę u mnie i muszę przyznać, że spodobało mi się, choć nigdy raczej nie czytałam opowiadania o TVD. Może najwyższy czas zacząć? :) Komentarz pojawi się na pewno.

  Pozdrawiam,
  CM Pattzy!

  OdpowiedzUsuń
 8. Clarie należy do rodu Dumberssów - aniołów ciemności. Niestety większość ich podwładnych zaczyna przechodzić na stronę dobra, co wiąże się z osłabieniem ich królestwa. Dziewczyna ma cudowną urodę i posiada dar, którym potrafi oczarować nie jednego mężczyznę. Jej rodzina postanawia to wykorzystać i wysyła ją na ziemię, aby zebrała dla nich armię. Jak Clarie poradzi sobie z tym zadaniem?
  http://heart-of-darkness-francine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dawno, dawno temu było sobie Boże Narodzenie...

  http://bajka-o-bozym-narodzeniu.blogspot.com/

  *Inspirowane trylogią Final Fantasy XIII.

  L

  OdpowiedzUsuń
 10. Bezcenna - opowieść pełną dramatu oraz romantyzmu jednocześnie. Gdzie nie zabraknie gorącego, pikantnego romansu zanurzonego w szklance fikcji.

  bezcenna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. * POWIADOMIENIE *
  Właśnie pojawił się nowy rozdział na moim blogu, więc serdecznie zapraszam do przeczytania :*
  http://wild-forcee.blogspot.com

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 13. Zastanawiałeś/aś się kiedyś jak to jest zacząć wszystko od nowa? Całkowicie od zera, od pustej kartki.
  Jakby potoczyły się losy, kim byś był, jakbyś się zachowywał/a? A co jeżeli te nowe życie, nie jest jak inne?
  Jeżeli jesteś więźniem samego siebie, opuszczonym od przeszłości umyśle.
  A tymbardziej jeżeli życie nie jest tak kolorowe, jak u zwykłych śmiertelników?
  Chcesz poczuć dreszczyk emocji, odrobinkę horroru i przenieś się do świata nadprzyrodzonego?
  Czy poradziłbyś sobie w nim? Jeśli chcesz się przekonać - drzwi uchylam otwarte.
  Zapukaj, poznaj, zostań. Może zostaniesz jednym z ofiar.
  Może to po prostu zwykła chęć... nadzwyczajna tylko chęć przebudzenia?


  Prolog już gotowy, chcesz być informowany o nowych postach?
  Napisz swój komentarz pod prologiem.
  I zapraszam do odwiedzenia '' SPAM'' jeżeli masz jeszcze inne blogi - chętnie zajrzę, skomentuję.

  Zapraszam do siebie http://desire-awakening.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. HEJ!
  Drugi rozdział u mnie na Delenie :) Skomentowałaś pierwszy, więc zapraszam Cię na kolejny!
  http://fight-for-love-delena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Wikipedia twierdzi, że mitologia grecka to zbiór mitów przekazywanych przez starożytną grecką tradycję, opowieści o bogach i herosach, wyjaśniających miejsce człowieka w świecie oraz samo funkcjonowanie świata, jego stworzenie i historię.
  Ty też myślisz, że to tylko bajki? Nic nieznaczące historie, które układali starożytni Grecy, żeby wyjaśnić, dlaczego powstawały pory roku czy skąd się wzięli ludzie? Och, śmiertelniku, jesteś w błędzie, a oznacza to, że muszę cię z niego wyprowadzić.
  Silena Beauregard jest córką legendarnej Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla swoich dzieci, siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej domku Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli. A może to ona się oszukuje?
  "Można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość może nadejść wtedy, kiedy się jej nie spodziewasz".
  Sny, intrygi, romans, mitologia - to tylko część tego, co odkryjesz, jeśli przeczytasz historię Sileny.
  Chyba że się boisz, że i ty być może w to uwierzysz i na każdym kroku będziesz widział bogów, którzy ingerują w twoje życie.

  OdpowiedzUsuń
 16. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 17. teen-idle.blogspot.com
  Szkoła w Mistic Falls to najbardziej zwariowane miejsce w mieście.Młoda Elena wraz ze swoimi przyjaciółkami, musi zmierzyć się, ze sforą nadnaturalnych stworzeń.Dziewczyna poznaje także chłopaka, który skrywa tajemnice o których się nie śniło.Czy Elena i jej przyjaciółki przeżyją?Co stanie się, gdy do szkoły przybędzie jeszcze więcej suk, o jakich się nie śniło?Chcesz wiedzieć więcej?Dowiecie się tego, czytając mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 18. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociński, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?


  ________________

  Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  Kapitan Ameryka – Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 19. * POWIADOMIENIE *
  Właśnie pojawił się nowy czternasty rozdział na moim blogu, więc serdecznie zapraszam do przeczytania :*
  http://wild-forcee.blogspot.com

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 20. Hej.
  Na [http://pelnia-ksiezyca-1111.blogspot.com/] pojawił się właśnie rozdział dwunasty. Serdecznie zapraszam!

  Pozdrawiam,
  Annabel

  OdpowiedzUsuń
 21. W trakcie kilku minut można wszystko stracić lub wiele zyskać. Jednego dnia jesteśmy przyjaciółmi, drugiego wydrapujemy sobie oczy. To jak bardzo pieniądze zmieniają ludzi jest przerażające. A to ile jest się w stanie zrobić dla tych niewiele wartych monet? Gdzie tutaj jest miejsce na przyjaźń, miłość, wzajemny szacunek?

  http://psychodeliczna-iluzja.blogspot.com/

  Zapraszam na nowe opowiadanie :P

  Eff

  OdpowiedzUsuń
 22. Cheryl Montgomery to dziennika śledcza. Bardzo ceniona i skuteczna w swoim zawodzie. Znana jest z nieprzebierania słów oraz tego, iż nie można jej przekupić. Wyróżnia się nie tylko "innym" stylem pracy, ale również i charakterem. Życie Cheryl nie było zbyt proste ani w przeszłości ani nie jest w teraźniejszości, a najgorsze dopiero przed nami.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam:
  http://podroz-z-nieznanym.blogspot.com/
  Bardzo mi zależy! ;3

  OdpowiedzUsuń
 24. Hej, nie wiem, czy bierzesz w tym udział, ale zostałaś nominowana do nagrody Liebster Award. Szczegóły znajdziesz tutaj:
  http://essence-of-spark.blogspot.com/p/liebster-award.html
  Jeśli nie, przepraszam za kłopot :)

  OdpowiedzUsuń
 25. dramione-teatr-uczuc.blogspot.com

  Bo moim marzeniem jest przypomnieć sobie Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 26. Od tego, jak czysta jest twoja dusza, zależy czy przeżyjesz.

  W tym świecie to dobrzy ludzie są poszukiwani i...
  ...zabijani.
  Co jeśli osoba, którą znasz jest Łowcą Dusz? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Sophie Greenway i wiele innych ludzi nawet nie zdawało sobie z tego sprawy, że są obserwowani… Że są celami wszystkich Nadnaturalnych.
  Wszystko miało być dokładnie zaplanowane, zrobione perfekcyjnie, szybko i bez żadnych dowodów. Nie było czasu na zastanawianie się, czy to na pewno dobra decyzja. Ale wszystkie nieśmiertelne istoty pragną tego, czego ludzki mózg nie potrafi pojąć. Chcą żyć. Tylko po co wiecznie żywemu stworzeniu ludzkie życie? Dlaczego chcą starzeć się i umierać?
  Czy Sophie może komukolwiek zaufać? Kim tak naprawdę jest Logan? Jak dziewczyna pokona przeciwności losu?
  Czy w oceanie pytań znajdą się krople z odpowiedziami…?
  Jesteś ciekawy tego, co dzieje się na Wschodnim Zachodzie?
  „- Możesz bać się tylko żywych, Sophie – wyszeptał, a jego maska, jak i cała sylwetka, zniknęła w mroku”.
  Zapraszam na http://paradiseultra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Serdecznie zapraszam na Rozdział I
  Duch Przeszłości

  Pozdrawiam,
  Ress

  :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na pierwszy rozdział mojego nowego opowiadania! TVD, tylko zmodyfikowane przeze mnie! :)
  Link: http://your-real-face.blogspot.com
  Krótki fragment: [...] - Nie widziałam nikogo takiego - uśmiechnęła się - Chodź zajmij się biologią, a nie jakimś przystojniakiem - zaśmiała się - W ogóle to pamiętaj, że masz Tylera!
  - To było chwilowe zapomnienie się - uśmiechnęła się lekko, po czym zarzuciła swoimi blond włosami i weszła prosto do klasy."

  Zachęcam do przeczytania oraz zapoznania się z zakładkami znajdującymi się w MENU : )
  Proszę również o opinię na temat rozdziału, gdyż to on zdecyduje, czy warto dalej pisać, czy też nie.
  Pozdrawiam i dziękuję - Eunice!

  OdpowiedzUsuń
 29. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Dziesięć lat później.
  Stoję w miejscu, w którym nikt nie powinien nigdy stanąć. Nigdy? To pojęcie względne. Robiłam rzeczy, które nie powinny pozwalać mi spokojnie zasnąć.
  Nazywam się Becca Reynolds i przedstawiam wam swoją historię.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  Rozmowy w nocy często mają większy sens niż te przeprowadzone w ciągu dnia. Właśnie o zmroku zdejmujemy maski z twarzy i jesteśmy sobą. Nie okłamujemy na waszym świecie tylko zazwyczaj naciągamy prawdę albo nie mówimy jej w ogóle. Nic już nie jest proste jak jeszcze było wczoraj.
  http://rozmowy-w-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Nie oceniaj wyborów nikomu oprócz siebie samego, bo nie masz tego prawa. Żyj na własnych zasadach, aby nikt Cię nie ograniczał. Ciesz się zarówno dobrymi jak i złymi chwilami, bo nigdy nie wiesz kiedy nastanie koniec.
  http://dynamiczne-chwile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. SPAM
  Molly to dziewiętnastoletnia dziewczyna która w swoim życiu wiele przeszła. Najpierw uciekła z domu bo nie mogła wytrzymać ze swoim ojcem a teraz mieszka razem ze swoim chłopakiem do którego już nic nie czuje. Ich relacje opierają się tylko na awanturach kłótniach. Chodź wiele razy chciała uciec i zostawić GO to nie mogła bo ON jej na to nie pozwalał. Pracując jako reporterka telewizyjna poznaje jakże sławny zespół One Direction. Nigdy nie przypuszczała by że aż tak wiele zmieni w jej życiu. Czy w końcu zbierze się na odwagę i odejdzie od chłopaka którego już nie kocha. Czy w końcu zrozumie co to szczęście?
  Zapraszam na bloga: http://believingindreams-story.blogspot.com/
  Pamiętaj dla mnie liczysz się TY.

  OdpowiedzUsuń
 33. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Cześć! Zaczęłam od początku z moją historią i trochę ją zmieniłam, jednakże mam nadzieję, że to niczego nie zmieni i nadal ze mną zostaniesz! :)
  ♣ http://happenswithoutareason.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam i proszę o opinię: Eunice!

  OdpowiedzUsuń
 35. http://newstory-love-bella-edward.blogspot.com/ zapraszam na nowego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 36. Chciałabym jeszcze raz zaprosić Cię na kolejną próbę rozpoczęcia mojego bloga, Mam nadzieję, że Ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej! : )

  ♣ Link: happenswithoutareason.blogspot.com
  ♣ Krótki fragment: "Kiedy przedostała się przez tłum tańczących ludzi zobaczyła go. Mężczyznę z niebieskiego samochodu, który również ją zauważył."

  Pozdrawiam i zapraszam - Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 37. *POWIADOMIENIE*

  ♣ http://wild-forcee.blogspot.com
  Zapraszam na nowy rozdział! :*
  ♣ Za oddaną opinię - bardzo dziękuję! :*

  Eunice Farro

  OdpowiedzUsuń
 38. NA GRANICY ROZSĄDKU I SZALEŃSTWA.
  To historia paru osób, których życie niespodziewanie splata. Na jak długo? W jakim celu? Byłoby zbyt prosto gdybym odpowiedziała na te pytania, prawda? Mogę zdradzić, że bohaterami są pisarka, policjanci oraz adwokaci. Nie zabraknie również wątku miłosnego, kryminalnego czy też dramatycznych chwil. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszam serdecznie.
  http://takie-klimaty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 40. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Witaj!
  Zostałaś nominowana do LA ;3
  Więcej informacji zasięgniesz tutaj: http://hybryd-diaries.blogspot.co.uk/p/blog-page.html
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ;3

  OdpowiedzUsuń
 42. Wiesz jak to jest być nikim? Przemierzać ulicę i być takim samym jak inni? Ja wiem, mimo, że do takich osób nie należę. Nazywam się Clowy Piaf i jestem członkiem elitarnego oddziału kryjącego się pod nazwą G.O.A, lub inaczej "Niewidzialni". Działamy w przyszłości, zniszczonej przez maszyny, które kontrolują każdy aspekt ludzkiego życia. Po narodzeniu młody człowiek otrzymuje podskórny chip, który decyduje o jego charakterze, wyglądzie i życiu. Więc człowiek jest sobą tylko 9 miesięcy w sztucznej kopule. Jednak są ludzie tacy jak ja, którzy wychodzą po za tok myślenia maszyn. Każda osoba nie poddana chipowi zostaje zwerbowana do oddziału. Po co jesteśmy? Kim? Na pewno nie urodziłam się sobą bez powodu. Mam zamiar ten powód odkryć i zmienić świat...

  Ostatnia informacja z: Nowego Świata.

  Gatunek:Romans, Sci-fi, Przygoda, wojenne

  z-nowego-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy Jane wybierze nową miłość do człowieka, czy może starą do wampira, który kiedyś dla jej bezpieczeństwa wymazał jej wspomnienia o nim ?

  http://tvd-opowiadanie.blogspot.com/

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 45. [SPAM]
  "[...]- Kiedy zawierałem sojusz z Gabrielle, na świecie istniały jeszcze trzy sobowtóry. - mruknąłem. - Poświęciłem Kaitlyn w rytuale, przez co pozostały jeszcze dwa. Katherine i jej klon, którego teraz poświęcił Klaus. Katherine to jedyny sobowtór żyjący na tej ziemi. - wyjaśniłem Belli, która osłupiała wpatrywała się w przerażona wampirzycę.
  - Damon, nie zamierzacie chyba ... - urwała Pierce, przykładając sobie dłoń do ust. Po jej policzku spłynęła łza.
  Spuściłem wzrok, zaciskając lekko dłoń na nadgarstku Belli. Damon podszedł do Katherine przytulając ją do swojej piersi.
  - Nie odbiorę życia wiecznie uciekającej wampirzycy. - uśmiechnął się lekko, kładąc dłonie na mokrych policzkach brunetki. - Jesteś Katherine Pierce. Tobie zawsze udaje się przetrwać.[...]
  http://tough-choice-deadly.blogspot.com/2015/02/rozdzia-v.html
  Pozdrawiam i udanej nocy życzę :D
  PS. Kiedy do nas powracasz z nowym rozdziałem? ;3 Brakuje nam Ciebie :) weny i do napisania ;3
  #Aleksandre

  OdpowiedzUsuń
 46. Jestem zdania, że tekst powinien się sam obronić, dlatego zapraszam Cię na przeczytanie mojego nowego opowiadania.
  Oto link: http://szaro-granatowy.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 47. Witam : )

  "[...] Bo życie jest jak gra. Ten, kto ma najlepsze karty, ma władzę. A ten, kto dostanie słabe karty, może przegrać. Taki los jest mu przewidziany. Jednak mimo słabego początku, ten gracz może być inteligenty i dzięki sprytowi otrzymać lepsze karty, dające mu szansę na lepszą przyszłość. Może się wybić ponad wszystkich, przejmując władzę. A najlepszy gracz może być pozbawiony bystrości i mimo dobrego startu, na koniec może popaść w ruinę. [...]"

  Na blogu http://amnesia-life.blogspot.com/ pojawił się nowy rozdział : )

  Miłej lekturki :)

  Pozdrawiam,
  s.w.e.e.t.n.e.s.s

  OdpowiedzUsuń
 48. [Przepraszam za spamik]
  Zapraszam do siebie! :) ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 49. Cześć!
  Jeśli znajdziesz odrobinę czasu i chęci to zapraszam do czytania mojego bloga! Elena Gilbert to ułożona nastolatka. Ma cudowną rodzinę, cudownych przyjaciół i chłopaka- Stefana. Oboje są ze sobą szczęśliwi, aż do dnia, w którym Elena spotyka na ulicy nieznajomego, który otwiera jej oczy i pomaga obrać odpowiednią drogę. Jaką rolę odegra w jej życiu Damon Salvatore?
  Zapraszam serdecznie !
  thatawkwardmoments.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. CZEŚĆ !
  Potrzebujesz nowego, świeżego zwiastunu, który zachęci do czytania Twojego opowiadania?
  Szukasz ludzi, którzy będą potrafili sprostać Twoim wymaganiom w tej kwestii?
  Zapraszam serdecznie na: zwiastunowa-wyspa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Witam ! Katalog Opowiadań o Wampirach ogłasza konkurs na opowiadanie! Na czym on polega? To proste! Musisz napisać opowiadanie, które będzie zawierało w sobie wątek tajemniczej zbrodni. Piszesz bloga, jesteś twórcą, a więc jesteś do tego zadania najlepsza! Co jest nagrodą? Reklama Twojego bloga na naszym Katalogu, a oprócz tego, jeśli wyrazisz taką chęć, zwiastun wykonany przeze mnie! Moje prace możesz obejrzeć na zwiastunowa-wyspa.blogspot.com pod pseudonimem Dora.
  Aby wziąć udział w konkursie kliknij w poniższy link i postępuj zgodnie z poleceniami !
  http://wampirza-czy-czlowiecza-zbrodnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 53. Witam :)
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga - www.miastonieskonczonosci.pl
  Opis: Caroline powraca do rodzinnego miasteczka po półtora roku nieobecności. Dziewczyna orientuje się, że wiele zmieniło się od jej wyjazdu, a spokojne Infinityville nie jest już tak bezpieczne jak kiedyś. Tajemnice, które jej przyjaciele przed nią mieli, wychodzą na światło dzienne, a Caroline może zapomnieć o pomyśle, by wszystko było takie jak przedtem. W dodatku, dziewczyna znajdzie się w bardzo niefortunnej sytuacji, która doprowadzi do ściągnięcia na siebie ogromnego niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, wpadnie w oko bardzo przystojnemu wampirowi, znanemu ze swojej bezlitosności i potęgi.

  OdpowiedzUsuń
 54. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/ zapraszam na mojego bloga.
  Kieruję się na ogół zasadą czytelnik za czytelnika, więc jeśli zainteresuje Cię moja twórczość, ja będę systematycznie udzielać się na Twoim blogu. Moich czytelników stawiam na pierwszym miejscu.
  Wiem jak trudno zdobyć nowe osoby, które zainteresują się blogiem, więc stąd mój komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Witam, zapraszam na nowy rozdział, który pojawił się w urodziny bloga :)
  http://amnesia-life.blogspot.com/
  "[...] Człowiek rodzi się ufny, a co za tym idzie, również i naiwny. Nie zna świata, nie wie do czego są zdolni ludzie i nie ma pojęcia jak bardzo mogą zranić. Poznając nowe osoby, otrzymują one u Ciebie czystą, białą kartę, która powolutku się zapełnia. Być może od razu w samych negatywnych kwestiach, a być może od początku są to superlatywy, choć gdzieniegdzie są przebłyski złych słów. Potrafisz to wybaczyć, na korzyść tych dobrych - w końcu jest ich więcej, ale nigdy nie zapomnisz.
  Powoli dorastasz i przekonujesz się jacy ludzie potrafią być okrutni. Nawet ci, których kartki są zapisane w pochlebstwach, mogą zrobić coś, co przekreśli wszystko, co było dawniej. [...]"

  Pozdrawiam,
  sweetess

  OdpowiedzUsuń
 57. http://paryskie-wspomnienia.blogspot.com

  Zapraszam na niedawno powstałego bloga :)

  "Ona i On. Niczym połączenie wody i ognia. Nieba i piekła.
  Tak bardzo od siebie różni, a jednocześnie tak bardzo do siebie podobni.
  Mimo różnych żyć, ich drogi się skrzyżowały, a dwa serca złączyły w jedno.
  Lecz czy wszystko będzie tak, jak tego chcą?
  Czy ich miłość będzie wieczna?
  A może pozostaną im jedynie paryskie wspomnienia?"

  Pozdrawiam,
  Mrs.Cross!

  OdpowiedzUsuń
 58. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://kolekcja-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem?
  http://witch-mark.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń